top of page

NASZA MISJA

Jesteśmy małą firmą projektowo-wykonawczą z wielką pasją do tworzenia ponadczasowych projektów, które będą cieszyć pokolenia. 

Nasze domy to prostota i lekkość bryły oraz funkcjonalność, którą wkomponowujemy w konstrukcje budynków. Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów o zróżnicowanej złożoności pozwala nam doradzać Klientowi w wyborze rozwiązań, które sprawdzą się w praktyce i odpowiedzą na indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta oraz pozwolą zoptymalizować koszty. Zapewniamy doradztwo w kwestii użycia materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

Naszą misją jest tworzenie domów, które będą harmonijnie współgrać ze środowiskiem naturalnym i czerpać z jego zasobów. Dla Klientów zainteresowanych tematyką ekologii, mamy propozycje ciekawych rozwiązań z zakresu budownictwa ekologicznego/pasywnego, w tym przy użyciu tradycyjnych metod budowy elementów z gliny oraz słomy. 

 

Chcemy żeby każdy z naszych Klientów odnalazł w swoim nowym domu cząstkę samego siebie, żeby tworzenie tego domu było przygodą, a nie jak to często bywa męczącym doświadczeniem.

 

Zapraszamy do współpracy!

O nas 2.jpg

NASI PROJEKTANCI

Marcin Sirant - inżynier budownictwa/ konstruktor; ponad 15 lat doświadczenia w zawodzie; posiada uprawnienia budowlane

Grzegorz Lewandowski - inżynier budownictwa/ konstruktor;

13 lat doświadczenia w zawodzie

Jarosław Gala - architekt, 17 lat doświadczenia w zawodzie, posiada uprawnienia architektoniczne 

bottom of page